CO NOWEGO U NAS?

Okres wakacyjny to dla nas zawsze wiele pracy. Wszyscy doskonale wiedzą, że nasza remiza została rozbudowana i już oficjalnie możemy powiedzieć, że w dniu dzisiejszym odebrana przez gminę Dodatkowo cały lipiec poświęciliśmy na remonty starej części remizy i sali. O tym wszystkim napiszemy już niebawem w osobnym poście.

Sierpień zaczęliśmy od odpoczynku i wspólnego spędzenia czasu na spływie kajakowym, który udało się zrealizować dzięki wsparciu gminy Humory nam dopisywały, pogoda była idealna i nawet ręce nie bolały następnego dnia.

19.08 jak co roku w ramach Fundacja Strażacy Wielkopolska działaliśmy przy Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów w Poznaniu. Było wiele nowości, takich jak nowy pojazd LSRG Poznań - Ławica marki Rosenbauer.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na targi tego dnia.

Ostatnią niedzielę spędziliśmy intensywnie ćwicząc techniki ratownictwa wysokościowego pod okiem doświadczonego instruktora Jest to początek cyklu szkoleń z tej dziedziny.