Przygotowania :)

Przez kilka ostatnich dni nasi strażacy spędzali więcej czasu w remizie niż w domach. Jest to oczywiście spowodowane obecnością nowego samochodu, który musi zostać przygotowany do działań. Cały sprzęt znajdujący się na wozie musiał zostać rozpakowany i sprawdzony. Wszystkie maszyny spalinowe zostały zalane odpowiednimi płynami i odpalone kilkukrotnie. Oczywiście trzeba było też napełnić butle powietrzem, uszykować maski oraz wszystko podpisać. Remiza wewnątrz po przyjęciu nie wyglądała najlepiej, dlatego trzeba było ją uporządkować. W dniu dzisiejszym od rana strażacy zajęli się czyszczeniem wozów z zewnątrz i w środku.

Dziękujemy za zaangażowanie i z radością możemy powiedzieć, że oba wozy są gotowe do wyjazdów. Teraz pozostało nam jedynie dokończyć kwestię rejestracji nowego GCBA i wprowadzić go do podziału bojowego. Mamy nadzieję, że uda się tego dokonać w tym tygodniu.

Zachęcamy do obserwowania strony, ponieważ w najbliższym czasie pojawi się artykuł dotyczący powitania nowego wozu.

Pozdrawiamy!