WNIOSKI O ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE W RAMACH PROGRAMU RODZINA 500+

ul. POZNAŃSKA 34A KÓRNIK

OD 24.05.2016 DO 31.05.2016

W GODZINACH OD 7.30 DO 15.00

Wszystkim, którzy oddali swój głos na nr 25 w Budżecie Obywatelskim Gminy Kórnik serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Walkowiak

Rozpoczyna się przy ORLIK-u budowa skate parku. Inwestycja ta ma się zakończyc do końca listopada.

Nowy projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego obejmowac będzie budowę wiaty piknikowej i elementów placu zabaw.

UWAGA MIESZKAŃCY!!!

Pojawiła się w Kamionkach nieznana fundacja, zbierająca pieniądze na materiały dydaktyczne do Szkoły Podstawowej w Kamionkach.       Dyrekcja szkoły nie nawiązała z nikim takiej współpracy.
Prosimy nie wpłacać pieniędzy a o zdarzeniu informować policję.

Możliwe podłączenie do kanalizacji

Informuje, że na terenie Kamionek można przyłączać się do kanalizacji sanitarnej. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie państwo na stronie

www.aquanet.pl

Nowy Sołtys Kamionek nie odbierze strażakom remizy ....