Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017 

07.07.2016   Pomoc klubowi AVIA Kamionki w prowadzeniu zajęć z udzielania Pierwszej Pomocy w Szkole Podstawowej w Kamionkach  

12.06.2016   Ćwiczenia w Komorze JRG 6 dla  JOT

10-11.05.2016   Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kamionkach 

       KSRG JUŻ NIE MITEM - A PRAWDĄ

Dnia 12.12.2015 r. odbyła się oficjalna uroczystość wręczenia naszej jednostce decyzji o włączeniu do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Dzięki temu staliśmy się 25 jednostką aglomeracji poznańskiej funkcjonujących w ramach KSRG. Jesteśmy z tego dumni i przepełnieni radością. Jednak za tym szcześciem kryje się wieksza odpowiedzialność i obowiązki, co z kolei bardzo nas mobilizuje do działania, a pomoc którą niesiemy chcemy wykonywać na jak najwyższym poziomie zbliżonym do profesjonalizmu :)